O nas

Firma Ventana to regionalny Warszawski dystrybutor markowych okien, bram oraz drzwi. Podstawowym celem Firmy jest dążenie do spełniania rosnących wymagań klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności wszystkich procesów firmy. Zadowolenie klientów i ich zaufanie do naszych wyrobów jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy.

Największy nacisk kładziemy na jakość oraz terminowość dostarczanej stolarki otworowej, świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej dostarczamy wyłącznie profesjonale rozwiązania dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta.

Doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców stolarki okiennej tak, aby współpracować tylko z najlepszymi. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszej działalności. Przez wiele lat zdobyliśmy praktyczną oraz merytoryczną wiedzę, brygady monterskie przeszły szereg szkoleń w zakresie montażu ze szczególnym naciskiem na montaż pasywny.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oraz montażem okien i drzwi produkowanych z profili PCV Niemieckiego koncernu Bruegmann /// Salamander , profili drewnianych oraz aluminiowych w systemie Aluprof. Posiadamy w swojej ofercie między innymi okna energooszczędne Abakus Energy, pasywne bluEnergy, bramy garażowe Krispol, Wiśniowski oraz stolarkę drzwiową.

Profesjonalne doradztwo, precyzyjne wyceny oraz bezpłatny pomiar to czynniki które w pierwszej kolejności powinny być brane pod uwagę przez inwestora. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy Państwa do naszego punktu sprzedaży w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 26/34 oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez pocztę e-mail.

warszawa@pcv-okna.pl

biuro ventana