Okna Drewniane

Okna pasywne drewniane THERMAX są rozwinięciem naszego podstawowego systemu okien drewniano-aluminiowych. Okna mają grubość 88 mm, co pozwala na instalowanie szerokich nawet 3 szybowych pakietów. Standardowym wyposażeniem okna THERMAX jest zestaw 3 szyb o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/m2K. Dzięki takiej konstrukcji uzyskujemy doskonałe paramety izolacyjności dla okna referencyjnego, które wynoszą Uw= 0,8 W/m2K.

okna drewnianeokna drewniane

okna drewniane thermax ultra

Szklenie okna Thermax

  • Zestaw trzy szybowy, dwu komorowy o budowie: 4-18Ar-4-18Ar-4,
  • pakiet o grubości 48mm, współczynnik przenikania ciepła Ug = 0,5 W/m2K,
  • (EN-PN  674), przestrzeń międzyszybowa wypełniona argonem,
  • Szyby ornamentowe, antywłamaniowe, bezpieczne oraz przeciwsłoneczne w opcji,
  • Maksymalna grubość zespolenia szklanego wynosi 54mm,
  • Ramka dystansowa ciepła tworzywowa w standardzie w kolorze szarym.

okna drewniano aluminioweokna drewniano aluminiowe Warszawa

Okna drewniane Thermo 88okna drewniano aluminiowe Poznań

 

okna slowinscy

System Thermo to odpowiedź na stale rosnące koszty nośników energii. Stolarkadrewniana Thermo 88 to doskonałe parametry użytkowe i bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Okna drewniane Thermo 88 posiadają standardowo trzy uszczelki. Współczynnki termo przenikania ciepła Uw dla wymiaru testowego okna Thermo 88 wynosi Uw=0,8 W/m2K, co oznacza, że jest to okno które może być stosowane w budownictwie pasywnym. Kantówka klejona jest czterowarstwowo, jednorodna lub łączona na długości. Drewno do wyboru: sosna, mahoń meranti, dąb.

okna drewniane - Warszawa okna drewniane Warszawa


Okna drewniane New Line 68 – Słowińscyokna slowinscy

 

System New Line to nasz profil o głębokości 68 mm. New Line to jedyny profil o grubości 68 mm z trzema uszczelkami dostępny na rynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego okapnika konstrukcję cechuje wysoka szczelność i bardzo dobre parametry termiczne. Modny design oraz ostro zarysowane krawędzie i mocna konstrukcja to dodatkowe atuty profilu New Line.

okna drewniane Warszawa - Słowińscyokna drewniane Warszawa


 Okna drewniane Soft Line 68okna drewniano aluminiowe - Słowińscy

System Softline stanowi podstawę naszej oferty handlowej. Starannie zaprojektowane mocne i wytrzymałe profile o odpowiednio dobranych przekrojach pozwalają wytwarzać stolarkę o dużych gabarytach bez obaw o jej sztywność czy szczelność. Opływowy kształt profilu Softline nadaje mu lekkość i nowoczesny charakter. Okna drewniane Softline doskonale komponują się w domach o nowoczesnej architekturze.

  • Konstrukcja – jednoramowa, przekrój ramy i skrzydła 68 x 81 mm. Dowolny kształt i rozmiar okna o ile jest technicznie możliwy.
  • Materiał – kantówka trójwarstwowo klejona, jednorodna lub łączona na długości. Drewno sosna, mahoń meranti, dąb.
  • Izolacyjność akustyczna – dla pakietu standardowego Rw = 31 dB. Pakiety szybowe o podwyższonej dźwiękochłonności (opcja) w zakresie Rw = 34-42 dB w zależności od wybranego zestawu szybowego.

okna drewniane - realizacjeokna drewniane - realizacje

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmująca się dostarczeniem oraz montażem okien drewnianych w Warszawie, co jest potwierdzone odpowiednimi atestami oraz certyfikatami. Okna produkowane z materiałów drewnianych charakteryzują się również solidną konstrukcją jak również wspaniałą estetyką. Duża różnorodność systemów oraz kolorów oznacza możliwość dopasowania odpowiedniego wariantu dopasowanego do osobistych preferencji, możliwości oraz oczekiwań. Na naszej stronie www znajdą Państwo również wybrane zdjęcia z naszych dotychczasowych realizacji w Warszawie i okolicy. Okna drewniane to nie tylko realizacje typowe, są to również skomplikowane konstrukcje nietypowe wykonywane na specjalne indywidualne zamówienie naszych wymagających Klientów. Po szczegółowe informacje dotyczące okien drewnianych oraz zakresu działalności, zapraszamy do salonu sprzedaży Ventana. Firma Ventana to dostawca ekskluzywnej stolarki okiennej drewnianej Słowińscy, która jest odpowiedzią na wymagania naszych Klientów. Okna drewniane wykonane przez specjalistów z fabryki Słowińscy produkowane z odpowiedniego gatunku drewna są gwarancją długiej eksploatacji. Naszym głównym celem jest maksymalne zadowolenie jak i satysfakcja każdego klienta, dlatego jakość naszych produktów i usług jest na jak najwyższym poziomie. Nasze okna i drzwi drewniane to przepiękne i solidne wykończenie każdej profesjonalnej inwestycji budowlanej. Okna drewniane Warszawa to specjalny pakiet korzyści funkcjonalnych oraz estetycznych. Niezależnie od stylu inwestycji jak i charakteru budynku, do którego mają być dopasowane okna drewniane, będą dobrze współgrać z całością inwestycji. Nasza produkcja uwzględnia również poszanowanie dla środowiska naturalnego. Przygotowaliśmy Państwu produkty w różnych kategoriach energetycznych zarówno pasywnych jak i energooszczędnych.

Aby wyliczyć ceny okna drewnianego należy wysłać zapytanie na email lub skontaktować się telefonicznie. Podane ceny w kalkulacji przez nas wysłanej będą z vatem 8% lub 23% w zależności od rodzaju wyceny okien drewnianych.