Drzwi tarasowe podnoszono przesuwne HST

Abakus Okna
Profil Aluminiowy
Gwarancja 2 Lata
Grubość profilu 174 mm
Przenikalność cieplna drzwi Uw* 1,2 W/m2K
Przenikalność cieplna szyby Ug od 0,5 W/m2K
Drzwi tarasowe HST

Drzwi podnoszono przesuwne HST to doskonała zabudowa łącząca pokoje. Stanowią one także wygodne wyjście na taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Bardzo dobry kontakt z otoczeniem nasze drzwi zapewniają z uwagi na dużą powierzchnię przeszklenia. W pozycji otwartej nie zabierają miejsca we wnętrzu pomieszczenia, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania.

System MB-77HS firmy Aluprof należy do produktów o najlepszych parametrach i spełnia wszelkie wymagania stawiane tej grupie produktów. Posiada dwa różniące się izolacją termiczną warianty konstrukcji: ST i HI.

Budowa profili pozwala na konstruowanie ekskluzywnych drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych ciepłymi pakietami 3 szybowymi. Zastosowane materiały i rozwiązania techniczne pomagają z kolei na osiągnięcie wysokiego stopnia ochrony cieplnej i akustycznej. Dzięki wymienionym powyżej właściwościom drzwi tarasowe HST doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w komfortowych apartamentach lub hotelach.

drzwi tarasowe HST
  • drzwi tarasowe podnoszono przesuwne HS z Aluminium to bardzo funkcjonalna i komfortowa konstrukcja, która zapewnia oszczędność miejsca,

  • zastosowanie okuć firmy GU sprawia że przesuwanie ogromnych skrzydeł jest proste i nie wymaga użycia dużej siły,

  • zespół jezdny wyposażony w kółka poruszające się po aluminiowych prowadnicach,

  • dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem,

  • 4 punkty ryglowania w standardzie,

  • niski energooszczędny próg,

  • * dotyczy HS o wymiarach 3000 mm / 2300 mm schemat A.

[Głosów: 56 Średnia: 5]