Rolety zewnętrzne, antywłamaniowe

rolety Krispol
Ochrona przed zimnem
Ochrona przed hałasem
Ochrona przed słońcem
Ochrona przed włamaniem
Ochrona przed przegrzaniem
rolety zewnętrzne - antywłamaniowe

Oferta rolet zewnętrznych przeznaczona jest dla różnego rodzaju budynku. Rolety zewnętrzne możemy zamontować w istniejącym domu jak również dopiero budowanym. Oferujemy rolety podtynkowe, na okienne oraz elewacyjne. Decydując się na zakup rolet otrzymujemy szereg korzyści z tym związanych. Rolety zabezpieczają przede wszystkim budynek przed nadmiernym przegrzaniem latem oraz są skuteczną ochroną termiczną zimą. Stanowią one również ochronę przed słońcem oraz hałasem. Rolety zewnętrzne zapewniają również poczucie bezpieczeństwa i intymności. Wyposażone w dodatkowe moskitiery zabezpieczają przed owadami, gdy zostawimy na noc otwarte okna. Poznaj naszą bogatą ofert rolet zewnętrznych marki Krispol. 

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Najważniejszą zaletą rolet podtynkowych jest izolacja termiczna i akustyczna oraz brak widocznych skrzynek. System rolet zewnętrznych podtynkowych możliwy jest do wykonania wyłącznie w przypadku inwestycji w fazie projektu. Na etapie projektu domu należy przygotować w odpowiedni sposób nadproże na którym będzie zamontowana skrzynka rolety.

Rolety w systemie podtynkowym wzbogacają budynek wizualnie i znacząco poprawiają jego właściwości izolacyjne. Skrzynka zamontowana jest w nadprożu nad oknem, a prowadnice rolety we wnęce okiennej. Umożliwia to zabudowanie i doskonałe ocieplenie rolety, eliminujemy tym sposobem straty ciepła. Rolety zewnętrzne podtynkowe można zastosować również w oknach przesuwnych HST oraz uchylano przesuwanych PSK.

roleta zewnętrzna

Rolety zewnętrzne nadstawne

roleta zewnętrzna nadstawna

Montaż rolet nadstawnych możliwy jest w domach znajdujących się w stanie surowym otwartym oraz podczas wymiany stolarki w istniejącym budynku. Zaletą tego typu rozwiązania jest estetyczny, dyskretny efekt końcowy. Roletę nadstawną montuje się razem z oknem lub drzwiami. Skrzynka rolety zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem.

Rozwiązania techniczne rolet Krispol umożliwiają zastosowanie ich również w drzwiach przesuwnych HST oraz PSK.

Rolety zewnętrzne elewacyjne

Jeżeli mamy już dom wykończony, można zamontować wtedy rolety elewacyjne. Pancerze zwijają się do skrzynki umieszczonej na elewacji, nad wnęką okienną. Jest to uniwersalny system, który można zastosować w różnych obiektach.

Skrzynka rolety zewnętrznej elewacyjnej dostępna jest w dwóch wersjach: ścięta pod kątem 45 stopni lub zaokrąglona. Skrzynka może być montowana we wnęce okiennej, nad oknem lub na elewacji. Obudowa rolety, pełni też rolę dekoracyjną.

roleta zewnętrzna elewacyjna

Jakie rolety wybrać?

Zobacz także